Wirtualne biuro to rozwiązanie, które zdobywa coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego. Jest to alternatywa dla drogiego biura, dzięki której można mieć adres firmy bez ponoszenia wysokich kosztów i jednocześnie w prestiżowej lokalizacji.

Jest to ciekawa opcja przy prowadzeniu jednoosobowej działalności czy małej firmy, dlatego na pewno z taką ofertą powinny zapoznać się księgowe, pracujące na własny rachunek.

Wirtualne biuro to znacznie więcej

Mogłoby się wydawać, że wirtualne biuro nie oferuje nic więcej poza adresem. Nic bardziej mylnego. Wirtualne biuro daje znacznie więcej możliwości. Oprócz adresu można wynająć salę konferencyjną na godziny, czyli tylko wtedy kiedy jest Ci to potrzebne. Poza tym o Twoją korespondencję zadbają inni.

Przyglądając się wirtualnym biurom na rynku, można stwierdzić, że faktycznie jest to ciekawe rozwiązanie.

Co słychać na rynku trójmiejskim?

Na rynku trójmiejskim, podobnie jak w całej Polsce, przybywa wirtualnych biur. Na pewno jest w czym wybierać i w głównych dzielnicach miast, jak Orłowo, Oliwa, czy Redłowo można znaleźć firmy, oferujące tego typu usługi. Większość z nich oferuje różnego rodzaju pakiety od podstawowych do tych rozszerzonych, w których oprócz adresu zawiera się odbiór korespondencji i możliwość korzystania z sali konferencyjnej.

Jednym z takich biur jest www.ttbiuro.pl , które oprócz wyżej wymienionych zalet daje swoim klientom dostęp do programu do wystawiania faktur, a do tego mieści się w prestiżowej lokalizacji.

Dla tych, którzy nie potrzebują biura stacjonarnego na pewno jest to ciekawa alternatywa.

4 KOMENTARZE

  1. Super artykuł! Właśnie zastanawiam się nad wprowadzaniem u siebie takiego rozwiązania. Niestety we Wrocławiu wciąż nie jest to zbyt popularne i liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Please enter your name here