Gdy zapytaliśmy zaprzyjaźnione Panie, reprezentujące tę profesję, to najczęściej usłyszeliśmy: kawę!

A poważnie – poza  poranną dawką kofeiny (i jeszcze jedną, i jeszcze, a dodatkowo w ciągu dnia cappuccino, małego  espresso itp. itd) księgowe najczęściej sięgają po przyniesione z domu kanapeczki, pozostałości z wczorajszego obiadu – bo  księgowa liczyć umie i „przecież  nie  wyrzucę” :)  lub  kupione w  drodze do pracy drożdżóweczki. A i słodki baton, czekający na ciężkie chwile księgowej – spoczywa na dnie  jej szuflady.

A co możecie zmienić w swojej codziennej diecie, żeby  mieć energię  do pracy, cierpliwość do klientów i  nadal… mieścić  się w swój fotel?:) 

Kilka podpowiedzi od specjalistów z Pure&Fresh

  1. Zamiast jasnej bułeczki –  ciemny chleb? Nie, wcale nie musi być kwaśny, warto  po prostu poszukać dobrej piekarni lub… upiec samemu ? ;)
  2. Mamy lato czyli sezon na  wszelkiego rodzaj zieleniny: sałaty, ogórki itp. Odwiedź ryneczek?
  3. A może wstań odrobinę  wcześniej (słońce w lipcu świeci bardzo wcześnie. Przynajmniej teoretycznie ) i  zrób swój ulubiony  koktajl, który w butelce (na rynku jest  naprawdę duży wybór  kolorów, kształtów i cen) przyniesiesz do pracy niczym gwiazda?
  4. Zamiast VATu ( Wyjątkowo Anty zdrowego Tłuszczu) posmaruj kanapkę  niskotłuszczowym  serkiem.
  5. A może pójdź na łatwiznę i temat smacznego, zdrowego, urozmaiconego jedzenia na cały dzień – zostaw profesjonalistom od cateringu dietetycznego? Oni dowiozą posiłki  zdrowe, smaczne  posiłki do  pracy,  a i zmywać nie trzeba, bo opakowania są jednorazowe!
  6. I pij, pij, pij. Najlepiej wodę, ale i zieloną herbatę. Nawodniony mózg lepiej pracuje, a wtedy błędów miej w papierach :)

Smacznego!

Zobacz także: nasz test cateringów dietetycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Please enter your name here