MBank kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Do swojej oferty wprowadza mKsięgowość.

Rozwiązanie oferowane głównie mikroprzedsiębiorcom, ale nie tylko. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność i prowadzą firmę nie dłużej niż 12 miesięcy, bank oferuje założenie konta START, w którym można prowadzić księgowość samodzielnie. Otrzymuje się konto firmowe, a także program do łatwej obsługi faktur, narzędzia do samodzielnego księgowania, a także wsparcie techniczne.

MBank posiada w ofercie również inne pakiety dla osób prowadzących firmy dłużej niż 12 miesięcy, w których oferuje księgowość z obsługą profesjonalnej księgowej. Jednym z nich jest pakiet KOMFORT obecnie w cenie 150zł miesięcznie, a także pakiet PREMIUM, oferujący księgowość poszerzoną o analizę podatkową i rozrachunkową w cenie 300zł miesięcznie. W obu przypadkach są to ceny promocyjne, więc warto rozważyć założenie takiego konto w najbliższym czasie.

W związku z tym, czy gdzieś jest haczyk? W sumie jedynie w liczbie dokumentów kosztowych oraz w szybkości reakcji na zapytania. W przypadku pakietu KOMFORT 20 sztuk dokumentów kosztowych oraz odpowiedź księgowej w przeciągu 24h. W pakiecie PREMIUM 25 sztuk dokumentów kosztowych oraz odpowiedź księgowej w przeciągu 1h. Poza tymi szczegółami oferta wygląda naprawdę dobrze.

MKsięgowość to przede wszystkim wygoda, pozwalająca na sprawniejsze zarządzanie firmą. Łatwy i szybki sposób na prowadzenie księgowości samodzielnie bądź z pomocą profesjonalnej księgowej. Dodatkowo to całodobowy dostęp do wszystkich dokumentów księgowych, przypomnienia o zaległych płatnościach za faktury, automatyczne wyliczanie podatków, precyzyjna informacja o opłaconych fakturach przez kontrahentów.

Aby zachęcić klientów do zakładania konta START z obsługą księgową, mBank informuje, że zwróci nawet 900zł. W jaki sposób?

Pierwsze 600zł zwrotu możemy zyskać, spełniając następujące warunki:

  • otwieramy konto firmowe,
  • opłacamy co miesiąc składkę ZUS za min. 250zł,
  • dokonujemy min. jednej transakcji kartą płatniczą miesięcznie.

Kolejne 300zł zwrotu możemy otrzymać, korzystając z bezpłatnej księgowości w koncie. Musimy spełnić tylko dwa warunki:

  • otwieramy konto z obsługą księgową,
  • księgujemy w miesiącu 3 faktury kosztowe na min. kwotę 10zł i opłacamy je z serwisu księgowego.

W ten sposób możemy zyskać łącznie 900zł zwrotu. Dodatkowo, w przypadku konta START, trwa obecnie promocja, w której można korzystać przez 6 miesięcy z opieki księgowej i to zupełnie za darmo.

Dzięki przygotowanej ofercie, mBank wszedł na nowy poziom świadczenia usług. Zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie, a oni po prostu bardzo dobrze to wykorzystali. Obecnie wiele banków i firm stara się uzależnić od siebie klientów. Te 900zł to inwestycja, która szybko się zwróci.

4 KOMENTARZE

  1. Ogólnie korzystanie z księgowości online jest bardzo wygodne. Jednak bardzo starannie wybierzcie dostawcę. Nie znam oprogramowania mBank, korzystam z jego usług bankowych jedynie, ale przestarzegam przez oprogramowaniem Taxomatic. Jesli mBank ma odpowiedzieć w ciągu 24h, to Taxomatic od 6 czerwca nie naprawił błędu oprogramowania, które u mnie niepoprawnie liczy różnice kurowe…dwa miesiące ciągłęgo pisania maili i dzwonienia. Tak słabego serwisu kienta jeszcze nie spotkałam.

  2. mOrganizer finansów polecam ze swojej strony. Korzystam i uważam, że warto polecać dalej, bo to naprawdę ułatwienie w pracy w rachunkowości

  3. Moim zdaniem współpraca z biurem rachunkowym będzie bardziej owocna. Bank najlepiej zajmie się przepływami pieniężnymi natomiast prawo podatkowe a przede wszystkim praktyka księgowa to nadal zalety biur księgowych

  4. Świetny pomysł z eksięgowością w Mbanku, szczególnie przyda się to początkującym przedsiębiorcom, którzy dopiero otwierają działalność i mają trzy faktury w miesiącu. Księgowa i tak wzięłaby pewnie za te rozliczenia z 150zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Please enter your name here