Dzięki wykorzystaniu płatności BLIKIEM pojawiło się nowe rozwiązanie płatności za zakupy internetowe. Tym razem, wszystko staje się jeszcze prostsze niż dotychczas. Zakup ma się odbywać bezpośrednio z banera reklamowego, który może być wyświetlany na dowolnej stronie internetowej.

Do cech płatności BLIKIEM można zaliczyć szybkość i wygodę. Dzięki temu możemy w szybki sposób zapłacić za nasze zakupy, nawet bez konieczności wpisywania danych logowania do bankowości elektronicznej. Cały proces zapłaty odbywa się przez wpisanie kodu BLIK, który dostępny jest w aplikacji mobilnej oraz zatwierdzeniu naszej płatności na telefonie.

Kolejnym elementem, który ułatwi nam zapłatę za zakupy lub usługi w sieci jest płatność BLIKIEM przez baner reklamowy. Marketingowo ułatwi to sprzedaż produktów sklepów internetowych przy etapie reklamy – na dowolnej stronie. Nie jest to tylko korzyść dla przedsiębiorcy, który prowadzi sklep internetowy. Dzięki temu – my klienci – możemy równie szybko zapłacić za dany produkt, nawet bez wchodzenia na stronę internetową sklepu, a później przechodzenia całego procesu zakupu i płatności.

blik-jak-zaplacic
Przykład płatności BLIK przez reklamę banerową.

Pierwsza tego typu usługa płatności z banera pojawiła się we współpracy z WWF Polska. Dzięki temu użytkownicy mogą pomóc w ratowaniu najmniejszej sowy żyjącej w naszym kraju – Sóweczki. BLIK zaoferował, że za każde 10 zł udzielonego wsparcia podaruje dodatkowo 1 m2 chronionego lasu. Użytkownik, który widzi baner internetowy ma szansę wspomóc akcję poprzez wybranie kwoty, którą chce wesprzeć organizację. Kolejno wpisuje kod BLIK i po zatwierdzeniu regulaminu akcji i płatności finalizuje transakcję.

1 KOMENTARZ

  1. Prowadzenie własnej działalność gospodarczej może być bardzo dobrym pomysłem, ale musimy wszystko dobrze zorganizować. Należy też pamiętać o tym, aby uczestniczyć w szkoleniach, które pozwolą lepiej prowadzić nasz biznes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Please enter your name here