Nie ma co ukrywać, księgowi często są przepracowani. Kończą pracę w domu. Nie! Mają wrażenie, że ta praca nigdy się nie kończy. Wiecznie jest coś do zrobienia. Księgowa i aktywność fizyczna? Kto o tym pamięta, gdy czekają faktury, bilanse, raporty spółek…Skoro czasu mamy tak mało, to spróbujmy połączyć sport z coachingiem.

Nie ma co się bać to może być naprawdę przyjemne z pożytecznym :) Czym jest run coaching? To znacznie więcej niż trening siłowy, dieta, czy techniki motywacyjne. To holistyczne połączenie wszystkich tych elementów w spójną całość. W Trójmieście run coachingiem zajmuje się od lat pani Monika Najda, która jest trenerem personalnym, dietetykiem i konsultantem z zarządzania zasobami ludzkimi.

Run coaching to mój autorski pomysł połączenia coachingu z treningiem biegowym. Co ma wspólnego bieganie i coaching? Dla mnie bardzo dużo, gdyż połączenie tych dwóch form aktywności i rozwoju przynosi niesamowite efekty. Zarówno w coachingu, jak i w bieganiu masz jasno określony cel, który chcesz osiągnąć. Dlatego dzięki moim sesjom możesz połączyć pożyteczne z przyjemnym, coś dla ciała, a zarazem dla ducha.

Monika Najda, Leader Sight HR

Zdjęcie: instagram.com/run_coaching_moniq

Z panią Moniką trenują biznesmeni, księgowe i wiele innych osób pracujących na co dzień za biurkiem.  Jak wygląda trening? Idea jest prosta – sesja odbywa się w biegu, a klient oprócz oczywistych korzyści sesji coachingowej, w tym samym czasie pracuje nad swoja formą, zdrowiem czy figurą. Co ważne, bieganie poprawia nie tylko kondycję fizyczną, ale także psychiczną.

Run coaching. Jak przebiega trening?

Podczas treningu klienci zastępują słowa „muszę i powinienem” świadomymi zwrotami „chcę, wybieram, decyduję”, ponieważ, według pani Moniki tylko w ten sposób mogą zmienić swoje życie i osiągnąć szybkie i długoterminowe efekty.

Dzięki holistycznemu programowi run coaching oraz profesjonalnym treningom osobistym można zmienisz swoje życie i  poczuć się dobrze w swoim ciele. Trener run coachingu pomaga wykorzystać potęgę umysłu w kształtowaniu sylwetki oraz skutecznie wykorzystywać techniki auto-motywacyjne w codziennym treningu.

Czy z run coachingu można korzystać w każdym wieku? Jak najbardziej!

Profesjonalny run coaching, czyli skuteczny trening mentalny oraz osobisty plan ćwiczeń fizycznych pozwoli stworzyć siebie na nowo. Run coaching to oferta dedykowana dla osób w każdym wieku, które pragną zmienić swoje życie, zadbać o zdrowie i sprostać nowym wyzwaniom.

Monika Najda – coach o specjalizacji business i executive coaching. Nade wszystko trener personalny o specjalności bieganie, dietetyk sportowy.

Mamy zdrowy umysł, piękną sylwetkę, ale co jeść, żeby być zdrowym i mieć energię? Sprawdźcie nasz test cateringów dietetycznych. Nie trzeba jeść wyłącznie marchewek, pojawiają się nawet zdrowe…słodycze.

Mamy nadzieję, że choć trochę zmobilizowaliśmy Was (i siebie ;))do tego, żeby zadbać o swoje zdrowie.

Sprawdźcie też profil pani Moniki na Instagramie.

 

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz
Please enter your name here